Image

Napište nám

info@bohemika.eu

Image

Zavolejte nám

+420 810 888 900

O společnosti Bohemika


Využíváme více než dvacetileté zkušenosti z finančně-poradenského trhu. Díky tomu vždy vyhledáme účinné řešení vašich potřeb a požadavků.

Profesionální jednání poradců společnosti Bohemika je naprostou a nezbytnou samozřejmostí. Spokojenost klientů je pro nás na prvním místě a jednáme vždy pouze v jejich zájmu. Co to pro nás znamená? Nasloucháme připomínkám. Samozřejmostí je pro nás zvyšování odborné kvalifikace, dodržování důvěrnosti zpracovaných informací a dat našich klientů. Netolerujeme jakékoli porušení zákonů, legislativy či nečestné jednání.Vše pečlivě vysvětlíme, dbáme na vzájemné porozumění a klientům poskytujeme komplexní informace a služby v celé šíři finančního portfolia. Objektivní analýza aktuální individuální situace klienta a přesná definice realistického cíle jsou základem úspěšného splnění našeho úkolu. Za účelem dosažení tohoto cíle nejlepším možným způsobem vytvoříme komplexní finanční koncept, který je dokonale přizpůsobený pro vás a vaše potřeby.

Bohemika je součástí koncernu Vienna Insurance Group. Vienna Insurance Group patří mezi největší evropské pojišťovací skupiny.

Bohemika je obchodní značkou společnosti Bohemika a.s., IČ 28506405, se sídlem Volyňských Čechů 837, 438 01 Žatec. Tato Společnost Bohemika a.s. je zapsaná v obchodním rejstříku v odd. B vl. 2027 vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem.